Fëmijët i bëjnë surprizë Violetës, këngëtarja nuk përmbahet në reagimin

Lajme nga Bota


Violetë Kukaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.


Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale. Së fundi, ajo ka postuar një foto ku tregon se fëmijët i kanë dhuruar një buqetë me lule. E këtë moment Violeta nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.