Fëmija e kërkon babain që vdiq në një aksident trafiku

Lajme nga Bota


Në një aksident tragjik në shtator të vitit të kaluar kishtë ndërruar jetë Albert Vishaj nga Belegu i Deçanit, djali i dëshmorit Gëzim Vishaj.

I ndjeri kishte lënë prapa një foshnje e cila tashmë ka nisur të rritet dhe si çdo fëmijë tjetër e kërkon babain e tij.

Në një video të publikuar nga familjarët, shihet se fëmija rreth 1-vjeç e shikon fotografinë e babait të tij të ndjerë.

“Babi pse me le kaq të vogël”, kanë shkruar familjarët në videon e publikuar.
https://video.gjirafa.com/snaptik-6941104243331878150-user6587907871348-mp4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *