Fejohet vëllai i Labit-dalin pamjet

Lajme nga Bota


Fejohet vëllai i Labit-dalin pamjet. Labinot Gashi siç duket iu ka lëshuar tani rendin për fejesë e martesë vëllezërve të tij. Mbrëmë vëllai i tij Arlindi ka kurorëzuar lidhjen me fejesë, ku nuk munguan pamjet që shprendanë familjarët, shkruan “Kosovarja”.

Gjithçka ishte rregulluar me stil e shumë moderne, ashtu siç mund ta vëreni edhe në fotografitë. E padyshim që edhe Labi me Qendresen ishin ata që morën tejet vëmendje, ku te dy u dukën për mrekulli. E krahas tyre edhe familjarët tjerë ishin rregulluar shumë zotnishi, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. Fejohet vëllai i Labit-dalin pamjet. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *