Fati troket në derën tuaj vetëm një herë/ Astrologia Meri jep parashikimin per keto 8 shenja

Lajme nga Bota


Fati do te trokase ne deren tuaj kete here ne daten 15 Dhjetor, dhe te gjitha shenjat do te kene nje fat ne te gjitha anet. Sipas astrologes Meri , jo cdo gje duhet ta shihni me syrin kri tikues, dhe te gjitha gjerat do rrjedhin vete, ne aspektin financiar cdo gje do te jete sic duhet.


Demi : Nese keni menduar se fati do trokase nese nuk e kerkoni, jeni ga buar, pasi te gjithe shenjat e horoskopit fatin e kerkojne, ne nje menyre apo nje tjeter . Kete here ne daten 15 Dhjetor edhe per ju demet, fati do te trokase ne deren tuaj vetem nje here , mos lini asnje mundesi te ju ike nga duart.

Dashi : Cdo gje do te shkoje sic keni pritur, vecanerisht ne marredheniet ne cift, fati do te trokase ne deren tuaj. Ndersa per beqaret dhe te gjithe ata qe nuk kane partnere, aspekti financiar do te ekuilibrohet dhe do te ece ne parametrat e duhur , ndersa ne dashuri do te trokase fati i mire ne deren tuaj, mjafton ti hapni deren.

Binjaket : Viti 2020 , dhe sidomos muajt e fundit kane qene te veshtire ne disa aspekte, madje disa gjera nuk kane marre ate drejtim qe eshte dashur te marrin. Ne kete muaj , pas periudhes se dyte te muajit Dhjetor, pra duhet te prisni pak, qe fati te trokase ne deren tuaj. Mos harroni ti hapni deren !

Bricjapi : Sikurse Binjaket, edhe shenja e Bricjapit do te kete nje ndryshim, por pas periudhes se dyte ,e saktesisht e thene pas dates 16 Dhjetor, do te keni fatin e mire dhe do ju sjelle ndryshime aq te medha , as vete nuk do e mendonit . Thjesht nuk duhet te jeni aq kri tike , shihini gjerat me gjate dhe jeni larg mendues.

Virgjeresha : Te gjitha te mirat sidomos fati i mire ne gjithcka do ju ndjeke me te katrat e vecanerisht ne kete periudhe ,deri ne daten 25 Janar 2021. Jo gjithcka qe keni menduar do te shkoje sic duhet , por nese do e merrni situaten ne dore dhe do e shikoni ne te gjitha aspektet gjithcka mund te ndryshoje per mire.

Peshorja: Do te keni shume perfitime , edhe per ju Peshorja, si shenje e horoskopit, do te trokase ne deren tuaj fati i mire, thjesht mos e lini te ike . Kontrolloni shpenzimet dhe beni ndryshime te qarta dhe me shume vlere ne jeten tuaj, mos e shpenzoni kohen por vlersojeni ate. Takimet e rendesishme ne jeten tuaj personale nuk do te mungojne kete muaj.

Akrepi: Mendoni dhe studiojeni situaten mire ,sepse kete periudhe te dyte te muajit, fati per ju do te trokase dhe do te keni ndryshime drastike ne jeten tuaj. Per beqaret, ka nje ndryshim teper te madh ne jeten personale, kur te trokase fati i mire hapi deren .

Luani : Shikojini gjerat me lehte dhe jo ash per, takimet e rendesishme mos i lini tju ikin, dhe mendojini si nje mundesi me e mire per te ardhmen tuaj, filloni te keni ndryshimin me te madh dhe drastik nga vetja, e kjo gje do te filloje pas dates 17 Dhjetor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *