Ermirës nuk po i ndalen dhuratat pas lindjes së djalit, shikoni këtë të fundit

Lajme nga Bota


Ermirës nuk po i ndalen dhuratat pas lindjes së djalit, shikoni këtë të fundit. Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.


Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo. Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale. Para pak ditësh ajo u bë nënë e një djali, i cili u pagëzua me emrin Gueril. Vazhdimisht ajo tregon dhuratat që mori pas lindjes së tij, sot ajo ka treguar se pranoi një buqetë me lule, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë../ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *