Ermira publikon foton më të ëmbël të Goldit dhe Guerilit

Lajme nga Bota


Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.


Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar foton më të ëmbël të Guerilit dhe Goldit. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *