Ermira publikon foton më të ëmbël me djalin e saj

Lajme nga Bota


Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.
Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto shumë të ëmbël me djalin e saj. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *