Ermira e nxjerrë djalin në shëtitje, është veshur e rregulluar si zonjë e rëndë

Lajme nga Bota

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në pamjen e fundit ajo shihet se e ka nxjerrë djalin për ditëlindje dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.