Ermira E Bën Torten Me Fytyrën E Burrit Dhe Djalit

Lajme nga Bota


Ermira E Bën Torten Me Fytyrën E Burrit Dhe Djalit

Ermira është një emër i njohur në mediat rozë.Që nga dita kur është bërë nënë ajo po shfaqet tejet e lumtur.

Sot, përmes një imazhi ajo ka shfaqur torten që ka realizuar me fytyrën e Gold Ag dhe djalit.

Nga dashuria që ka për të ajo e ka bërë këtë veprim që rrall kush mund ta realizojë.

Për më shumë, shikojeni edhe ju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *