Ermali sjell pamje nga vila luksoze në Brezovicë ku po shijon vikendin

Lajme nga Bota


Këngëtari i mirënjohur Ermal Fejzullahu është shumë i dashur nga publiku shqiptar për këngët dhe personalitetin e tij miqësor, shkruan lajmi.net.

Ndonëse gjendemi në mes një pandemie ai nuk e ka ndjerë këtë shpesh herë duke ndarë imazhe të ndryshme nga vikendet dhe nga blerjet luksoze.I NGJAJSHËMÇKA I BASHKOI LEDRIN, ERMALIN DHE MC KRESHËN?Së fundmi ai ka publikuar një video nga vila ku po qëndron në Brezovicë.

Ai përmes videos tregoi edhe ambientin e bukur që e rrethon vilën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *