Ermali publikon foto në krahët e nënës, me këto fjalë i drejtohet asaj

Lajme nga Bota


Këngëtari është shfaqur i lumtur pranë nënës së tij, Nerës.

Në Instagram, ka publikuar imazhin teksa i ka shkruar disa fjalë me emocion.

“Me shpirtin tem nanen tem ma t’mirën n’botë”, ka shkruar Ermali.

Ndryshe, këngëtari ka marrë pjesë në një nga emisionet televizive dhe ka publikuar foto, siç shihet aty është edhe nëna e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *