Ermali dhe Ami vendosin të arràtisen në ditët e para të Janarit (FOTO)

Lajme nga Bota


Familja Mamaqi është “arràtisur” me rastin e Vitit të Ri drejt një destínacíoni, që nuk e kanë bërë të ditur.


Të gjithë bashkë, Ermali dhe Amarda, me dy fëmijët, Joelin e Sian, po shijojnë dtët e para të vitit për të pushuar me njëri-tjetrin.

Këtë gjë e ka zbùluar vetë Ami përmes disa imazheve shumë të ëmbla të shkëpùtura nga mbrëmja e tyre familjare.

Ajo ka publíkuar një video, në të cilën shihet Ermali bashkë me dy fëmijët shtrírë në një krevat, teksa të tre bashkë shikojnë një film.

“Nata e filmave. E para për 2021”, ka shkruar Amarda.

Mesa duket kjo është një traditë në familjen e tyre dhe një mënyrë e mirë që Ermali dhe Ami të kalojnë më shumë kohë me fëmijët.Çifti i fàmshëm janë kujdesur gjithmonë që fëmijët e tyre të shijojnë në maksímum çdo festë dhe në të tilla raste shfrýtëzojnë dhe kohën për të qëndruar më pranë me ta.

Madje këtë vit ata vendosën që të krijonin një kujtim shumë të bukur për familjen e tyre, duke xhíruar një video shumë të veçantë me rastin e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri.

Dyshja ndànë disa video e momente të ndryshme gjatë xhírímeve, në të cilat shihej se Joeli dhe Sia e vogël ishin super të lumtur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *