Ermali dhe Ami paskan një vilë super luksoze, shikoni se si duket ajo do habiteni sepse ka edhe…

Lajme nga Bota


Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi jetojne ne nje vile lukdoze ne kompleksin “Rolling Hills” ne periferi te kryeqytetit.Pavaresisht angazhimeve profesionale, cifti gjen gjithmone kohe te kalojne prane familjes se tyre ne ambientet e shtepise.

Se fundmi, Amarda Toska e ka treguar kete gje nepermjet disa postimeve ne “Instastory”. Ne video shfaqet Ermali, Sia dhe Joeli teksa kane ndezur nje z jarr. Vila ne te cilen ata jetojne eshte trekateshe dhe shume e madhe. Ami ka pranuar se shtepia e tyre eshte nje investim i gjithe mundit dhe punes se tyre. Shtepia e ciftit i perket stilit neoklasik dhe eshte mjaft moderne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *