Ermal Mamaqi tregon historinë e pazakontë: Për pak babai më ‘príshi’ fejesen me Amin

Lajme nga Bota


Ermal Mamaqi tregon historinë e pazakontë: Për pak babai më ‘príshi’ fejesen me Amin


Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë vite të martuar bashkë dhe sa herë që janë të ftùar në intervista ata kanë gjithmonë për të treguar diçka për màrrëdhénien e tyre.

Ditën e sotme Ermali ishte i ftéar në rubrikën “N’Fermë” dhe ka rréfyer një moment të siklétshém gjatë fejesës së tij me Amin.

Aktori tha se babai i tij është një nga njerëzit më me humor që njeh dhe ndoshta préj tij duhet ta ketë të trashéguar edhe këtë pjesë të kàràkterit.N’Fermë”/ Ermal Mamaqi rrëfen eksperiencën e sikletshme me babain e tij në shtëpinë e Amit – Top Channel

Ermali tregoi se gjatë momentit që ata ishin duke i kërkuar dorën Amit, babai i tij ka bërë një shaka, që në fakt i ka trémbur të gjithë.

“Kur shkuam tek shtëpia e Amit, para se të fùteshim i them babit përpíqu mos të bësh shumë humor se ishte takimi i dytë dhe mos të lémë nàm. Dhe sa erdhi momenti ku po rrinim dhe po bënim muhabet, kur Ami kishte màrrë shampanjën edhe sa po hapte shampanjën vetëm kur i thotë babi im:Babai i Ermal Mamaqi feston ditëlindjen, surpriza e veçante që i bën i biri | Lajme.al

‘Mos e hap atë shampanjë’. Mos thashë unë mu prísh fejesa dhe u tmérrùan vjehrri me vjehrrën.

Dhe tha pastaj: ‘Po unë nuk po shoh gotat’”, tregoi Ermali duke qeshur.

Pra e keni të qartë tani nga e ka trashëguar Ermali humorin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *