Ermal Fejzullahu: Pa i pa edhe femrat në skeIe, ska barazi gjinore

Lajme nga Bota


Ermal Fejzullahu: Pa i pa edhe femrat në skeIe, ska barazi gjinore. Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, vazhdon të jetë shumë i dashur për publikun.


Me 8 mars, u festua dita e gruas ku me këtë rast shumë nga artistët zgjedhën të urojnë në mënyrën e tyre.

Mirëpo, vëmendjen më të madhe e mori një story e Ermali në Instagram ku u shpreh se nuk ka barazi gjinore pa i pa edhe femra në skele.

Përndryshe, Ermal Fejzullahui në një prononcim për GazetaBlic ka bërë me dije se është duke punuar në projektet e tij muzikore, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *