Ermal Fejzullahu jep rrefimin e rallë/ Isha në dasëm, më zihej fryma, më dërguan me urgjencë..

Lajme nga Bota


Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, Ermal Fejzullahu është i përzgjedhuri i shumë çifteve në ditën e tyre të dasmës. Nga gjithë mbrëmjet muzikore që ka mbajtur ndër vite, Ermali ka kujtuar i ftuar në “Prive”, një rast kur kishte përjetuar një sulm paniku në një dasmë.


Ngjarja ka ndodhur në vitin 2015 dhe Ermali tregoi se kur mori mikrofonin të këndojë, të rrahurat e tij të zemrës u shpejtuan aq sa ai u detyrua të thërrasë djemtë e restorantit, për ta ndihmuar që ta dërgojnë në spital.

Pas gjashtë muajsh kontrolle dhe ekzaminime, këngëtari kishte vërtetuar se ai ka përjetuar suIme të panikut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *