Era publikon foton me të bukur për 8 Mars, ka një mesazh për gratë

Lajme nga Bota


Era publikon foton me të bukur për 8 Mars, ka një mesazh për gratë.

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, dje për Ditën Ndërkombëtare të Gruas ka publikuar një fotografi ku shihet bashkë me motrat dhe nënën e tyre.

Era ka thënë se vjen nga një familje me gra të forta, gjë që ka ndikuar pozitivisht tek ajo.

“Jam nga një familje me gra të bukura dhe të forta. Ka qenë një ndikim pozitiv tek unë. Pafundësish falënderuese për to. Urime 8 marsi”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë.

Ndryshe, “No Maybes” është projekti i fundit muzikor nga Era Istrefi në bashkëpunim me Ilkay Sencan dhe Arash.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *