Era Istrefi reklamon luksin mbrenda veturës luksoze

Lajme nga Bota


Era Istrefi reklamon luksin mbrenda veturës luksoze


Këngëtarja ka zgjedhur të postoj fotografi të reja.
Veshur me shumë stil me ngjyrë të zezë, artistja shqiptare nuk ka hezituar të postoi disa imazhe.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, Era ka publikuar fotografitë në të cilat mori komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat duke e pyetur se kur do lansojë albumin apo ndonjë këngë të re.
Sidoqoftë në këto fotografi, këngëtarja përveç veshjes dhe makinës mori vëmendje me çantën luksoze të markës “Gucci”.

Ndryshe, Era së fundi ka shijuar disa ditë pushimi me motrën e saj Norën dhe vëllain Bledin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *