Era Istrefi na prezanton të dashurin, nuk do ta besoni kush është…

Lajme nga Bota


Ashtu si shumë personazhe të njohur edhe Era Istrefi ka vendosur të tregojë më shumë detaje rreth jetës së saj duke postuar foto për çdo moment të veçantë përmes sfidës “Më trego një foto të..”


Asaj i është kërkuar që të tregojë një foto të të dashurit të saj dhe ajo ja ka plotësuar dëshirën ndjekësve duke postuar një foto me një tufë lekësh në duar, ndërsa shkruan: “E martuar me paratë”.

Deri tani nuk kemi dëgjuar asnjë gjë lidhur me jetën private të Erës e cila është treguar gjithmonë hermetike, duke mos dhënë asnjë detaj.

Mesa duket Era është fokusuar në jetën e saj profesionale dhe ka vendosur që gjërat e tjera ti lëjë jashtë vëmendjes së medias.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *