Eni Koçi prezanton vjehrrën e kunatat, qenkan kaq zonja

Lajme nga Bota


Eni Koci postoi një video si rrallë herë.

Ajo ka prezantuar vjehrrën e saj dhe kunatat, shkruan InfoKosova.

Madje ajo habiti me fjalët më të mira për vjehrrën.

”Ne të tria kemi vjehrrën aq të mirë sa nuk dalim dot pa të, vjehrra më e mirë në botë” shkruan Eni krahas videos./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *