Engjin e zuri shiu në rrugë, shikoni reagimin e saj

Lajme nga Bota


Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet në veturë, teksa jashtë po bie shi./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.