Engjin e bën motra ‘nuse’, por ku është nisur kështu vajza e Shyhretes

Lajme nga Bota

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se motra e ka rregulluar si nuse.E si duket Engji është nisur për në festë me këtë pamje./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.