Engji sjellë portretin më të bukur familjar ku shfaqen të gjithë me syza

Lajme nga Bota


Engji sjellë portretin më të bukur familjar ku shfaqen të gjithë me syza

Ndryshe nga postimet ku shfaqet vetëm e çdo herë e kuruar me grim e frizurë, e nganjëherë edhe me nënën sot Engji sjellë një imazh familjar.


Ajo sjellë një foto të bukur me nënën, babain e vëllain e vogël Lumin, shkruan “Kosovarja”.

Si zakonisht kjo foto mori pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit e fansat e dy këngëtareve nënë e bijë.

E të veçantë foton e bëri paraqitja e njëjtë me syza dielli nga të katër familjarët, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë ë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *