Engji sërish rregullohet tek Njomza, por kaq e bukur sa sonte nuk është bërë asnjëherë

Lajme nga Bota

Engji sërish rregullohet tek Njomza, por kaq e bukur sa sonte nuk është bërë asnjëherë

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.
Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar tek Njomza dhe po duket shumë bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *