Engji sapo pranoi dhuratën që do ta donit secili nga ju

Lajme nga Bota


Engji sapo pranoi dhuratën që do ta donit secili nga ju

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se mori dhuratë dy palë atlete të bukura./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *