Engji lajmërohet nga shtëpia, kështu po duket pa pikë grimi

Lajme nga Bota


Engji lajmërohet nga shtëpia, kështu po duket pa pikë grimi

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet pa grim, por gjithsesi po duket bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *