Engji ka zgjedhur këtë veshje për ditëlindje

Lajme nga Bota


Engjëllusha Salihu sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja për këtë ditë të veçantë ka pranuar urime të shumta nga miqtë dhe familjarët e saj, shkruan “Kosovarja”.

Qysh në mesditë, ajo ka ndarë një imazh të mrekullueshëm me ndjekësit ku shihet se sa bukur është veshur në këtë ditë të veçantë.

Po ashtu, Engji e ka bashkëngjitur një mbishkrim me vlerë përballë imazhit.

“Sot eshte ditelindja ime.Jam e lumtur qe edhe kete vit po e pres e permbushur dhe falenderuse per gjithcka.Judua”, janë fjalët e saj ku ka pranuar urime të shumta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *