Engji e viziton axhin në Podujevë, kaq me stil është veshur

Lajme nga Bota


Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo së fundmi e ka vizituar axhën e saj në Podujevë.

E veshur me shumë stil, Engji po duket kaq joshëse rrugëve të Podujevës. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *