Engji dhe Learta sapo dhanë një lajm shumë të rëndësishëm për fansat e tyre

Lajme nga Bota


Engji dhe Learta sapo dhanë një lajm shumë të rëndësishëm për fansat e tyre. Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Ajo dhe Learta ishin në përgatitje të një bashkëpunimi, por ai u shtye për shkak të koronavirusit. Ndërsa, ato kanë bërë të ditur se projekti sërish është shtyrë për shkak të shtatzanisë së Leartës, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *