Engji bëhet si binjake me këtë motër

Lajme nga Bota


Engji bëhet si binjake me këtë motër
Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.
Sonte ajo dhe Njomza janë rregulluar shumë bukur për festë dhe po duken si binjake.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *