Engji bëhet ‘nuse’, shfaqet e mbushur e tëra me ‘dukat’

Lajme nga Bota


Engji bëhet ‘nuse’, shfaqet e mbushur e tëra me ‘dukat’. Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo. Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Në foton e fundit ajo shihet e ‘mbushur’ me dukat./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *