Engji bëhet gati për të dal, kaq bukur është veshur e rregulluar

Lajme nga Bota

Engji bëhet gati për të dal, kaq bukur është veshur e rregulluar

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dal dhe po duket shumë bukur. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *