Engjellusha del në piknik me këtë veshje, stili i flokëve të saj merr gjithë vëmendjen

Lajme nga Bota

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.


Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo këtë ditë vikendi e ka shfrytezuar për të dal në natyrë. E veshur bukur, stili i ri i flokëve të Engjit merr gjithë vëmendjen.

A po i shkon ky stil Engjit? Vlerësojeni vet… /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *