Emina Çunmulaj duket kaq bukur në veshje tradicionale

Lajme nga Bota


Emine Çunmulaj ka publikuar pamje në rrjete sociale e veshur me rroba tradicionale.

Modelja e njohur shqiptare, e cila jeton dhe vepron në SHBA, Emina Çunmulaj, nuk harron të tregoj se sa krenare është me origjinën e saj.

Kësaj radhe modelja e njohur ka ndarë disa fotografi me veshje tradicionale shqiptare, në të cilat dukej tejet bukur.

Duke dëshmuar kështu edhe njëherë se sa shumë dashuri ka për vendin e saj dhe sa me sa dashuri i ruan traditat e vendit të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *