Emcionohet Sara, merr këtë dhuratë të veçantë për lindjen e vajzës

Lajme nga Bota


Emcionohet Sara, merr këtë dhuratë të veçantë për lindjen e vajzës

Sara dhe Ledri para pak ditëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Poem blu është emri me të cilin Ledri e Sara e kanë pagëzuar vajzën e saj.

Pas lindjes së vajzës, Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka marrë një dhuratë nga Neë York për lindjen e vajzës.

E këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *