Elita tenton ta vë djalin në gjumë, shikoni si e ngacmon Gjiko

Lajme nga Bota

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Sot, Elita ka publikuar disa foto ku na tregon se për Shën Valentin, Gjiko e ka dërguar në qytetin e dashurisë, në Veronë të Italisë.

Kurse, Gjiko ka publikuar një moment ku shihet Elita duke provuar ta vë djalin në gjumë, e ai e ngacmon duke i bërë video./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *