ELITA POSTON VIDEON E ËMBËL TË GJIKOS DHE ZËRIT DUKE VALLËZUAR

Lajme nga Bota


Elita dhe Gjiko janë çift mjaft i lumtur.

Këtë e dëshmojnë edhe përmes rrjeteve sociale me fotografi e video të ndryshme, shkruan infokosova.
E që kur u bënë prindër të dy fëmijëve ata janë bërë edhe më të përkushtuar për familjen.

Elita postoi një video në InstaStory ku shihen Gjiko e Zëri duke vallëzuar, sa bukur po duken baba e bir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *