Elita edhe në shtatzëni nuk i ndal veshjet e arit

Lajme nga Bota


Elita edhe në shtatzëni nuk i ndal veshjet e arit


Elita edhe në shtatzëni nuk i ndal veshjet e arit

Elita Rudi është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë.

Përmes pozave të shumta në rrjete sociale, ajo e dëshmon që ka një stil unik dhe shkëlqen në çdo moment, shkruan “K osov arja”.

Këtë kohë ajo është në momentet më të mira, duke pritur që të bëhet nënë për herë të dytë.

E, pa dyshim pozat e shumta nuk mungojnë asnjëherë nga moderatorja.

Në imazhin e fundit, e veshur në dallam të arit dhe me grimin që ka bërë ajo duket mahnitëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *