Elita do të ‘nervozohet’, shikoni çka bën Gjiko me djalin

Lajme nga Bota

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.


Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Çifti janë tejet aktivë me postime në rrjete sociale nga përditshmëria e tyre.

Së fundi, Gjiko ka publikuar një foto ku shihet duke e mësuar djalin të vozisë.

E ky veprim i tij dket se nuk do t’i ëlqejë Elitës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *