Egzona uron me fjalët më të ëmbla vajzën e madhe

Lajme nga Bota

Egzona dhe Albatriti janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja tashmë janë të lumtur me 3 fëmijët që kanë, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që kanë një përkushtim të madh në rrjete sociale, Egzona shumë herë shfaq lumturinë që ka pranë familjes.

Sot, në ditëlindjen e vajzës së madhe ajo ka zgjedhur imazhin më të mirë me të.

Po ashtu, nuk munguan as fjalët më me vlerë për ditëlindjen e të bijës.

Për më shumë, shikojeni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *