Egzona na tregoni modelin më të mirë të kompleteve verore

Lajme nga Bota


Egzona Muqiqi gjithmonë është në hap me kohën.
Ajo me stilin që shfaqet, e dëshmon që është e përkushtuar gjithmonë në përzgjedhjet e veshjeve që bën, shkruan “Kosovarja”.

Sot, në këtë mot me diell ajo shfaqet me kompletet më të mira, me një ngjyrë tejet verore.
Po ashtu edhe me përshtatjen që ka bërë me grimin, ajo duket perfekte.

Theksojnë, Egzona dhe Albatriti janë prindër të tre fëmijëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *