Edona, Remzia e Gili kanë dalur së bashku, secila po duket më bukur se tjetra

Lajme nga Bota

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Edonën dhe Gilin dhe të trija po duken tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *