Edona publikon foto nga kuzhina, kaq grua e kujdesshme është ajo

Lajme nga Bota

Edona publikon foto nga kuzhina, kaq grua e kujdesshme është ajo

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foto e fundit ajo shihet nga kuzhina dhe duket se është shumë e zonja./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *