EDONA PUBLIKON FOTO ME TË GJITHA MOTRAT E SAJ, SECILA MË E BUKUR SE TJETRA

Lajme nga Bota


Edona Llalloshi këngëtarja prishtinase sot ka publikuar një fotografi me motrat e saj, shkruan “InfoKosova”.
Si rrallë herë e shohim Edonën bashkë me të gjitha motrat e saj.

Këtë paraqitje motrat Llalloshi e kanë bërë në një emision të Vlera Jusufit.
Aty shihet Edona bashkë me tri motrat e saj Aida, Genta, Fjolla dhe moderatorja Vlera në mes të tyre.

E këtë pamje të rrallë të Edonës bashkë me motrat e saj bukuroshe ua sjellim edhe ne që ta shihni tani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *