Edona Llalloshi nuk po i ndien vitet, pozon me fustan të bukur e trupin ‘peshk’

Lajme nga Bota


Për Edona Llalloshi vitet sikur janë ndalur.

Ajo duket e njëjta sot si nga ditët e rinisë kur këndonte këngët më të bukura, shkruan InfoKosova.

Madje përpos fytyrës ajo kujdeset edhe për linjat trupore mjaft shumë.

Së fundmi pozoi me një fustan të bukur elegant ku vë në pah trupin si ‘peshk’, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *