Edona Llalloshi kthen kohë prapa, kujton një moment të vitit 2002

Lajme nga Bota


Edona Llalloshi kujton një moment të vitit 2002.

Edona Llalloshi konsiderohet si një nga këngëtaret më të suksesshme të stilit të saj në muzikë.


Këngëtarja njihet nga publiku i gjerë për imazhin e saj që ndër vite arriti ta mbajë të qëndrueshëm, prandaj edhe respektohet shumë nga gjenerata të ndryshme, shkruan Kos ovarja.

Sot ajoka hapur arkivat, duke ndarë kështu me ndjekësit e saj në Instagram një moment nga viti 2002, ku shihet në xhirimet e asaj kohe duke kënduar.

Në pamje ndoshta ka ndryshuar pak, por zëri i saj ende kumbon njëjtë dhe ajo ende i qëndron besnike stilit të saj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *