Edona ka kaq shumë shije për fustana, në çdo dasmë me fustan të ri

Lajme nga Bota


Edona ka kaq shumë shije për fustana, në çdo dasmë me fustan të ri

Edona në çdo dasmë me fustan të ri, shumë e pyesin ku i ka ble.

Edona Llalloshi ka rrëmbyer zemrat e shumë njerëzve me zërin e saj dhe kjo e ka bërë të pranishme në shumë dasma.

Ajo që nga fillimet e karrjerës së saj ka qenë e dalluar për veshjet super të bukura.


Fustanet janë ato që bien në sy më së shumti sidomos nëpër dasma, dhe patjetër që Edona është njëra ndër më të pëlqyerat.

Si veshja më e pëlqyer sigurisht që ka edhe interesime për dizajnerin ose dyqani ku ajo i blenë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *