Edona ka dalur për darkë me shoqe, kaq bukur është veshur e rregulluar

Lajme nga Bota


Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.
Në foton e fundit ajo shihet se ka dalur me shoqe dhe po duket tejet bukur. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *