Edona edhe kur shkon tek mjeku duket zonjë

Lajme nga Bota


Edona Llalloshi njihet si një ndër femrat që duket zonjë në çdo situatë.

Ajo duke u përkushtuar shumë tek vetja, shumicën e kohës merr vëmendje dhe qëndron në krye të mediave rozë.

Në çdo situatë ajo duket zonjë e rëndë, dhe mbetët si një femër e dalluar në showbizin kosovar.

Këtë herë, me një imazh ku shihet tek vizita e mjekut tërheqë vëmendje se sa zonjë duket.

Për më shumë, vlerësojeni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *