Edona e publikon Gilin në këtë gjendje siç nuk e keni parë

Lajme nga Bota

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të veçanta në skenën shqiptare.

Ajo jo vetëm që ju shpëtoi trendit të operacioneve plastike por edhe atij të zhveshjes, shkruan “Kosovarja”.


E fjalët e njëjta mund ti themi edhe për këngëtaren e dashur Gilin, e cila po ashtu i ka qëndruar besnike pamjes që ja fali Zoti.

Ndonëse jemi mësuar që këngëtaret ti shohim çdo herë të grimosura, me filtër e photoshop, ka raste kur edhe e lëshojnë veten.

Tek sa në një foto shihen Edona, Miloti, Iliri dhe Gili, gjithë vëmendjen e mori kjo e fundit e cila u shfaq pa pikë grimi.

Me siguri po ta shihnit në rrugë kështu në këtë gjendje si e publikoi Edona nuk do e njihnit./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *